Finanční produkt, který dává možnost každému!

chalupa, stromy, zahrada

Bez omezení a bez nějakého dokazování příjmu můžete mít peníze ihned. Neřeší se registry ani nebudete muset dokazovat výši svého příjmu. Americká nebankovní hypotéka je opravdu férová finanční možnost, kterou si může zvolit dobrovolně kdokoliv z běžných občanů. Tato hypotéka je bez jakýchkoliv sankcí nebo poplatků předem. Nemusíte se obávat ani podvodů či nesprávného jednání.

Využít ji můžete v případě, že s vámi banka nechce mít nic společného. Hodně tuto možnost také využívají lidé, kteří mají problémy s exekucí. Postačí vlastnit nemovitost, kterou budete ručit, a všechno ostatní vyřízení je na nás. Neplatíte žádné poplatky předem a tuto hypotéku můžete kdykoliv předčasně splatit a to bez jakýchkoliv doplatků nebo poplatků.

V těchto případech se totiž nejedná o běžnou bankovní hypotéku, ale o nebankovní produkt, takže má několik výhod, které byste v běžných bankách ani nenašli.

dževo, nápis vítejte

– Registry jsou tabu!– žádné nahlížení do registrů, vaše prohřešky nás nezajímají.
– Dokládání příjmu je minulostí!– U nás nedokazujete své příjmy.
– Americká nebankovní hypotéka, to jsou peníze, které můžete použít jakýmkoliv způsobem!– Peníze si můžete libovolně utratit, za co budete chtít.
– Své peníze dostanete do 24 hodin! –Nemusíte čekat dny, týdny, nebo měsíce na schválení, to provádíme ihned, takže i své peníze ihned dostanete.

Pár dalších zajímavostí:

Pokud si myslíte, že je v tom něco jiného, tak opravdu není. Ptáte se tedy na úrok? Ten je opravdu nízký a zaručujeme nízkou úrokovou sazbu jako v běžné bance. Úrok je tedy 6,9 %. Velmi nízké splátky zaručí, že si tuto hypotéku může dovolit opravdu každý https://www.ferovahypoteka.cz/americka-nebankovni-hypoteka/
Doba splácení je jen na vás. Můžete tak splácet od jednoho do třiceti let. Zpracováváme i nezávazné nabídky zdarma, takže pokud budete mít chuť podívat se, jak byste na tom byli s naším finančním produktem americké hypotéky, tak nás kontaktujte.

velký srub, upravená zahrada