Dopřejte mužům adrenalin!

Muži se do dobrodružství ženou mnohem rychleji, než takové ženy. Už od puberty daleko více blbnou a zkouší nebezpečné věci. Mají to v sobě a ženy, by jim ho měli dopřát – adrenalin. Lámete si hlavu nad nejbližším možným dárkem pro svého partnera? Zapomeňte na ponožky, košile a sprchové gely, buďte akční a zařiďte mu to, po čem každý muž prahne. Kupte mu adrenalinový zážitek!
bungee jumping

BUNGEE JUMPING

Při představě na nějaký adrenalinový zážitek, se vám snad jako první myšlenka, promítne Bungee Jumping. Je to jeden z vůbec nejznámějších sportů, a také se považuje za neoblíbenější. Zpravidla se skáče z mostu, ale také i z jeřábu. Tuto dávku adrenalinu, vám určitě nezapomene!
Poznámka:Věděli jste, že je to také jeden z nejbezpečnějších sportů? Tak teď, už to víte.
muž na čtyřkolce

ZA VOLANTEM

Autokros – Čtyřkolka – Sportovní jízda
Máte na výběr z více možností. Je jen na vás, co pro svého partnera zvolíte, nebo o čem víte, že ho to dostane „na kolena“. Jízdu na autokrosové dráze, zažije pravděpodobně jenom jednou za život. Pokud mu chcete zabezpečit opravdu extrémní jízdu, zvolte čtyřkolku, na které se pořádně vyřádí. A taková jízda v opravdovém „sporťáku“ je snem každého muže. Zážitkem v podobě jízdy, se mu trefíte do gusta!
flyboarding

ADRENALIN VE VODĚ

Flyboarding – Vodní lyžování – Indoor surfing
Zkuste něco netradičního a v běžným životě nedostupného. Vsaďte na Flyboarding!Dopřejte mu zalítat si až 10 metrů vysoko nad vodní hladinou, jako superman. Rád lyžuje? Jde to i v létě! Hitem je vodní lyžování! Nebude se jednat možná o to samé, ale zajistíte mu tím úžasný zážitek. Navíc – padne do „měkkého“. Moře je od nás hodně daleko. Dejte svému partnerovi možnost „zasurfovat“ si i „doma“. Indoor surfing se nachází v aréně, kde se může aspoň na umělých vlnách, perfektně vybláznit a třeba se do dovolené, i něco naučit.

VE VZDUCHU

Tandemový seskok – Let větroňem
Pokud se váš partner nebojí výšek a víte, že by mohl být nadšený i z pocitu, že padá, zajistěte mu tandemový seskok padákem. Můžete být „v klidu“ jak vy, tak i on, že tam bude pilot, který poletí s ním. Pokud, ale hodláte udržet svého partnera „ v kabině“, rozhodněte se pro akrobatický let větroněm, užije si vyhlídkový let a zažije pořádnou dávku správného adrenalinu!